Devil of Highland
Česky English
VÍTEJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH...24.-31.7. AGI TÁBOR

 

 

Letos se na našem cvičáku konal agitábor pod vedením zkušených závodníků Martina Nehyby a Verči Krčmářové, která hlavního trenéra zastupovala vždy, když byl nějakým způsobem indisponován Smile - samozřejmě jí to šlo stejně dobře jako Martinovi.

Na výcvikový týden dorazila Jana s Cýrou (PRT), Dave s Neffou ( naší :)), Marťa s Axíkem (AKE), Eva s Randi (choďák), Honza s Tribitem (BOC), Lůca s Agiesem (AKE) a Jezulí (voříšek), Verča se Zýzou (AKE), Zuzka s Jackie (BOC), já s Ar (AKE) a Káťa s Magicem (/BOC), pro kterého skončil tábor hned druhý den tím, že ho srazilo auto a musel odjet s Káťou domů Cry.

Ve skvělé společnosti byla (jak jinak) i skvělá zábava – skoro každý večer jsme hráli, opojeni ostružinovým ( nebo jakým ) kouřem z vodní dýmky(samozřejmě bez příměsi marihuany), společenskou hru Activity, kterou, stejně jako dýmku, laskavě zapůjčili manžové Köhlerovi.

Dále nám pak jeden večer zpestřil malý táborák, tentokrát bohužel bez zpěvu … {#emotions_dlg.lol}

Táborovým radovánkám se oddávali i Gucc a Čůdek, kteří nás pravidelně na výcvik doprovázeli a do syta se denně vyřádili.Dokonce se přijela podívat i návštěva z Holandska, která obohatila smečku kelpiíí o další dva kousky – fenku Loesje a australského rodáka Jelleho se svými majiteli Greet a Theem, v doprovodu Vaška a Jitky Zedníkové s dcerou Martinou.

Poslední den našeho táborového soustředění proběhl v duchu závodním – agility, "němý" jumping a paralerní závod, při kterém stoupal adrenalin.

Letošní soustředění hodnotím jako velmi vydařené a doufám, že se příští rok sejdeme v neméně zábavné sestavě. {#emotions_dlg.yes}

    


náhodné foto

Devil of Highland
Devil of Highland Martina a Ivan KALÁBOVI
fundemuka@seznam.cz
U Rybníka 3
58601 Jihlava, CZ
 
tel.: + 420 775 948 932

webdesign pro vašeho pejska by moonbarks